Akadémia GP

Akadémia GP prináša užitočné informácie pre všetkých, ktorí sa chystajú kúpiť niektorý z výrobkov značky GP Batteries. Nie ste si istí aká batéria je najvhodnejšia do nízkych teplôt a nevybije sa? Bojíte sa, či je Vami požadovaná kapacita novej powerbanky dostatočná? Práve na tieto otázky nájdete odpoveď v úvodných dvoch článkoch našej série.

Charge 10

Predstavujeme najrýchlejšiu
nabíjačku batérií na svete!

Po rokoch testovania a navrhovania spoločnosť GP predstavuje revolučný model Charge 10 z radu Recyko, ktorý dokáže nabiť až 4 batérie AA za 10 minút!

Viac

Baterie

Kvalita je vždy na prvom mieste!

Ako dlhoročný zástupca značky GP v strednej Európe sa snažíme zabezpečiť maximálnu kvalitu pre našich zákazníkov.

Viac

Čelovky

Ako darček pre dobrodruhov.
Ako vybrať tú správnu?

Behajú, kempujú, chodia na traily a tvrdia, že čerstvý vzduch je všetko, čo potrebujú. Aký darček im teda zaobstarať? Nelámte si hlavu nad drahým outdoorovým vybavením a zabudnite na univerzálne hrnčeky a ponožky. Kvalitná čelovka stojí len korún a umožní vašim priateľom venovať sa svojim koníčkom aj v šere alebo za tmy.

Viac

Svietidlá

Ako vybrať tú najvhodnejšiu?
Na čo si dať pozor?

Spoľahlivé svietidlo je ako dobrý priateľ: každému z nás sa oplatí ju mať, veľa ľuďom už zachránila život, ale spoznať tú pravú nie je len tak. Vy to ale zvládnete!

Viac

Nabíjačky

Nabíjajte rýchlo, šetrne
a bezstarostne.

Ako nabíjať čo najrýchlejšie a jednoducho? S novou generáciou nabíjačiek GP ReCyko vybavených modernými funkciami to ide.

Viac

Batérie

Aké sú druhy?
Na čo sú vhodné?

Čo znamená lepšie? Nižšia cena alebo vyššia kvalita? Možnosť použitia batérii v mrazoch, či schopnosť opakovaného nabitia? Čo človek, to iná odpoveď. Poďme si hlavné typy batérií predstaviť a popísať ich hlavné výhody a nevýhody.

Viac

Nabíjacie batérie

Šetrite peniaze aj prírodu
s batériemi GP Recyko.

Ako mať po ruke nabité a spoľahlivé batérie presne vo chvíli, keď potrebujete a navyše šetriť peniaze aj prírodu? Presne to sa dozviete v našom novom článku.

Viac

Nabíjacie batérie

Ako vyzerá ich typický užívateľ?
Prečo si ich vybral?

Ako vyzerá typický užívateľ nabíjacích batérií a prečo im dal prednosť pred jednorázovými batériami?

Viac

Nabíjacie batérie

Ako pomáhajú zabaviť deti?
Na čo sú najvhodnejšie?

Prinášame vám pár tipov, ako vám pomôžu nabíjacie batérie série GP ReCyko zabaviť vaše milé deti, urobiť si deň príjemnejšie a užiť si veľa radosti a zábavy.

Viac

Tlačová správa

GP získalo certifikáciu UL Zero
Waste to Landfill Validation

Malajzia ako prvá v odvetví výroby batérií obdržala certifikáciu pre dve zariadenia na výrobu batérií v regióne ASEAN a Huizhou ako prvá dostala tento certifikát pre svoje zariadenia na výrobu NiMH batérií.

Viac

Batérie

Prehltnutie gombíkových
batérií už nehrozí!

Predstavujeme špeciálnu edíciu batérie Child Safety Seal GP CR2032, ktorá vďaka inovatívnemu baleniu posúva úroveň bezpečnosti pre rodiny s malými deťmi o krok vpred. 

Viac