Akadémia GP

Akadémia GP prináša užitočné informácie pre všetkých, ktorí sa chystajú kúpiť niektorý z výrobkov značky GP Batteries. Nie ste si istí aká batéria je najvhodnejšia do nízkych teplôt a nevybije sa? Bojíte sa, či je Vami požadovaná kapacita novej powerbanky dostatočná? Práve na tieto otázky nájdete odpoveď v úvodných dvoch článkoch našej série.

Batérie

Aké sú druhy?
Na čo sú vhodné?

Čo znamená lepšie? Nižšia cena alebo vyššia kvalita? Možnosť použitia batérii v mrazoch, či schopnosť opakovaného nabitia? Čo človek, to iná odpoveď. Poďme si hlavné typy batérií predstaviť a popísať ich hlavné výhody a nevýhody.

Viac

Powerbanky

Aká je ich reálna kapacita?
Ako sa počíta?

Možno ste sa už stretli s recenziami tipu "uvádza vyššiu kapacitu, než má v skutočnosti", alebo ste už powerbank zakúpili a zdá sa Vám, že udávaná kapacita nezodpovedá reálu. Problémom nemusí byť kvalita powerbanku, ale fakt, že ste nevzali do úvahy takzvanú "reálnu kapacitu powerbanku".

Viac

Čelovky

Ako darček pre dobrodruhov.
Ako vybrať tú správnu?

Behajú, kempujú, chodia na traily a tvrdia, že čerstvý vzduch je všetko, čo potrebujú. Aký darček im teda zaobstarať? Nelámte si hlavu nad drahým outdoorovým vybavením a zabudnite na univerzálne hrnčeky a ponožky. Kvalitná čelovka stojí len korún a umožní vašim priateľom venovať sa svojim koníčkom aj v šere alebo za tmy.

Viac

Svietidlá

Ako vybrať tú najvhodnejšiu?
Na čo si dať pozor?

Spoľahlivé svietidlo je ako dobrý priateľ: každému z nás sa oplatí ju mať, veľa ľuďom už zachránila život, ale spoznať tú pravú nie je len tak. Vy to ale zvládnete!

Viac

Nabíjacie batérie

Šetrite peniaze aj prírodu
s batériemi GP Recyko.

Ako mať po ruke nabité a spoľahlivé batérie presne vo chvíli, keď potrebujete a navyše šetriť peniaze aj prírodu? Presne to sa dozviete v našom novom článku.

Viac

Nabíjačky

Nabíjajte rýchlo, šetrně
a bezstarostne.

Ako nabíjať čo najrýchlejšie a jednoducho? S novou generáciou nabíjačiek GP ReCyko vybavených modernými funkciami to ide.

Viac

Nabíjacie batérie

Ako vyzerá ich typický užívateľ?
Prečo si ich vybral?

Ako vyzerá typický užívateľ nabíjacích batérií a prečo im dal prednosť pred jednorázovými batériami?

Viac

Nabíjacie batérie

Ako pomáhajú zabaviť deti?
Na čo sú najvhodnejšie?

Prinášame vám pár tipov, ako vám pomôžu nabíjacie batérie série GP ReCyko zabaviť vaše milé deti, urobiť si deň príjemnejšie a užiť si veľa radosti a zábavy.

Viac