S nabíjacími batériami GP ReCyko šetríte Vašu peňaženku i prírodu.

Mať po ruke nabité a spoľahlivé batérie presne vo chvíli, keď potrebujete. Dosiahnúť s nimi finančnej úspory a ešte k tomu znížiť uhlíkovú stopu, ktorú za sebou ich používaním zanecháte. Znie to ako nedosiahnuteľná kombinácia požiadaviek. Nabíjacie batérie GP ReCyko všetkým týmto požiadavkám s nadhľadom vyhovie.

Šetrite desiatky eur ročne používaním nabíjacích batérií GP ReCyko.

V priemernej domácnosti sa ročne spotrebuje až 100 ks batérií. V rodinách s malými deťmi to môže byť ešte oveľa viac. Úspora pri používaní nabíjacích batérií tak môže ísť až do desiatok eur ročne. 

NiMH batérie GP ReCyko sú najekologickejším typom batérií.

Nová generácia nabíjacích batérií  GP ReCyko je ako prvá na svete zabalená v úplne papierom balení, všetky tieto batérie sú vyrobené z 10% recyklovaných materiálov a 94% zloženia batérií je opäť recyklovateľných.

Batérie GP ReCyko môžete použiť hneď po vybalení. Sú nabité.

Batérie GP sú už z výroby nabité a na rozdiel od viacerých konkurentov tak disponujú uvádzanou kapacitou ihneď pri zakúpení. Batérie sú vybavené technológiou, ktorá im umožňuje  udržať si svoju energiu dlhú dobu. 

 

Ako si vybrať tú správnu nabíjaciu batériu GP?

 

Hľadáte maximálnu záťaž a priaznivú cenu? Nabíjacie batérie GP ReCyko sú najlepšou voľbou na trhu.

GP ReCyko

Nabíjacie batérie GP ReCyko patrí dlhodobo k najobľúbenejším na trhu vďaka svojej dlhej výdrži. Priamo z dielne lídra vo svojom obore získate batériu s väčšou kapacitou, než je bežné u iných značiek. K dispozícii sú i cenovo dostupnejšie modely pre nenáročných užívateľov.

Dostupné varianty: AAA (3 kapacity), AA (3 kapacity), C, D, 9V


 

Hľadáte maximálnu úsporu a skvelé parametre? Riešením je GP ReCyko Professional!

GP ReCyko Pro Professional

U tejto pokročilej rade nabíjacích batérií oceníte ich skvelých 1500 nabíjacích cyklov. Vďaka tomu vám bude slúžiť neporovnateľne dlhšie, než bežné nabíjacie batérie. Vďaka funkcii energy lock sa môžete spoľahnúť na to, že bude nabitá aj keď ju dlhší čas nepoužívate.

Dostupné varianty: AAA, AA


 

Ste foto profesionál? Špeciálna rada nabíjacích batérií GP ReCyko Pro Photo & Flash je určená práve Vám.

GP Recyko Pro Photo

Tieto batérie vďaka vylepšenému vnútornému odporu a super rýchlej odozve dosahujú skvelé výsledky najmä pri použití vo fotoaparátoch a bleskoch. Už neprídete o žiadny zo skvelých momentov behom vašej párty či kultúrnej akcie.

Dostupné varianty: AA