O spoločnosti EMOS

Autorizovaným distribútorom značky GP Batteries v Českej republike, na Slovensku, v Slovinsku a v Maďarsku je spoločnosť EMOS spol s.r.o. so sídlom v Přerove. Už od roku 1991 nájdete v našej ponuke širokú škálu produktov - od koaxiálnych káblov a predlžovacích prívodov po drobné spotrebiče, svietidlá, svetelné zdroje, či batérie. Výrobky značky EMOS a GP Batteries zakúpite v reťazcoch, špecializovaných veľkoobchodoch, obchodoch s drobným elektrom, v e-shopoch spoločnosti EMOS alebo v e-shopoch našich obchodných partnerov. Kladieme zvýšený dôraz na štandardnú kvalitu nami dodávaných výrobkov, perfektný servis a inovatívne technické riešenia. EMOS - Robíme život jednoduchší.

Fakturačné údaje

Obchodná firma:
EMOS SK s.r.o.
Sídlo:
Hlinická 409/22, 014 01 Bytča
IČO:
36392961
Spisová značka:
Zapísaná v obchodnom registri OS v Žiline 12308/L

Kontaktné údaje

Telefón:
+421 41 509 16 31
Email:
www:

Kontaktný formulár

Chcete sa aj Vy stať predajcom výrobkov značky GP? Napíšte nám.

Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka

Predajná sieť GP

Zaujal Vás niektorý výrobok GP Batteries? Chceli by ste si ho pozrieť a dozvedieť sa o ňom viac? Neváhajte navštíviť predajnú sieť našich partnerov, ktorí Vám ho ukážu a poskytnú doplňujúce informácie.

Online nákup

Ako zakúpiť výrobky značky GP Batteries čo najrýchlejšie, neplatiť za dopravu a k tomu získať aj perfektný predajný servis? Navštívte náš eshop a vyberte si z kompletného sortimentu GP Batteries a EMOS.

Do eshopu