Ako nabíjacie batérie GP pomáhajú zabaviť naše deti?

Všetci máme radi slnečné počasie, ale na jeseň nás občas prekvapia aj daždivé dni, v zime potom čľapkanica alebo snehová fujavica. Najradšej by ste zaliezli pod deku s knižkou alebo dobrým filmom, ale vaše ratolesti vyžadujú zábavu. Prinášame vám pár tipov, ako vám pomôžu nabíjacie batérie série GP ReCyko zabaviť vaše milé deti, ako si urobiť deň príjemnejší a užiť si veľa radosti a zábavy.

 

Malý pomocník v kuchyni

Deti zabavíte aj obyčajnými činnosťami, ako je pomoc v kuchyni. Zapojte ich do varenia či pečenia. Môžu vám pomôcť vážiť suroviny, váľať cesto, ochutnávať alebo miešať lahodný krém na pripravovanú tortu. Skôr ako začnete, skontrolujte, či máte v kuchynskej váhe batérie. Vďaka nabíjacím batériám GP ReCyko Pro Professional môže vaše dieťa zvážiť všetky suroviny v kuchyni.

V roli umelca

Navrhnite deťom, aby usporiadali klavírny koncert. Pokiaľ chcete deti potešiť ešte viac, krásne sa na túto príležitosť oblečte a pojmite ju slávnostne. Aby vám uprostred vystúpenia nedošla v hudobných nástrojoch energia, použite batérie GP ReCyko. Zabezpečíte z vystúpenia fotografie napríklad pre starú mamu či starého otca? Možno by sa vám mohli do blesku hodiť aj batérie GP ReCyko Pre Photo & Flash určené pre vášnivých fotografov.

Schovávačka pod stolom

Vyberte deky, plachty a vankúše a vytvorte si doma bunker alebo domček. Základňou pre vás môže byť stôl alebo napríklad sušiak na prádlo. Stavanie je ešte len prvá časť zábavy. Keď bude dielo hotové, deti sa vo vnútri úkrytu vyhrajú dlhú dobu. Nezabudnite dať deťom do bunkra svetielka, aby ste vytvorili útulnejšiu atmosféru. Vďaka nabíjacím batériám GP ReCyko môžu vo svojom úkryte svietiť aj celú noc.

Víťaz v šípkach

Ak vonku prší, zahrajte si s nimi šípky. Elektronický terč na batérie môžete umiestniť kamkoľvek a deti si užijú veľa zábavy. Aby ste nemuseli počítať zásahy v terči ručne, prekontrolujte, či majú vaše nabíjacie batérie GP ReCyko Pro Professional stále dostatok energie. Energia vám v nich vydrží, aj keď nehráte šípky práve každý deň.

Závodník v prvej rade

Každé dieťa je súťaživé. Usporiadajte preteky s autíčkami na ovládanie. Z kociek, knižiek a krabíc môžete vyrobiť závodnú dráhu a závody môžu začať. Aby sa vám ovládače a pretekárske autá nevybili za prvou zákrutou, použite nabíjacie batérie ReCyko.

 

Aké nabíjacie batérie GP odporúčame pre konkrétne použitie? 

 

Rada GP ReCyko

Optimálne v zariadeniach s vysokým odberom, ktoré sú intenzívne používané (napr. RC modely, holiace strojčeky a pod.).

Rada GP ReCyko Pro Professional

Optimálne pre zariadenia s nízkym odberom a nepravidelným alebo občasným použitím (napr. rádio, detské hračky a pod.).

Rada GP ReCyko Pro Photo & Flash

Optimálne v zariadeniach s vysokým odberom a opakujúcim sa použitím v krátkych intervaloch (napr. blesky fotoaparátov).

 

 

Aké sú ďalšie benefity batérií rady GP? 

Prečítajte si naše odpočúčania a viac informácií v samostatnom článku venovanom tejto tématike, ktorý nájdete tu.

Zaujali vás informácie o nabíjacom sortimente GP Batteries a chcete sa dozvedieť viac? Odporúčame ďalšie články v našej Akadémii GP.

Kompletný prehľad sortimentu nabíjacích batérií aj nabíjačiek GP Batteries nájdete v našom letáčiku k stiahnutiu.